Léčivý dotek

EFT terapie, služby duly, masáže

 

O mně

Anna Kršková

Anna Kršková

Pocházím v Prahy. Původně jsem vystudovala SZŠ, obor všeobecná sestra.Poté jsem 7let pracovala ve zdravotnictví převážně v intenzivní péči. Mám atestaci v oboru anestezie, resuscitace a intenzivní péče.

Mezitím jsem se zajímala o psychologii a grafologii a v letech 1993 až 1995 jsem navštěvovala kurzy grafologie u Grafologické komory. Zajímám se také o sny, jejich poselství a význam.

Následovalo 7 let na mateřské dovolené a také začal můj zájem o alternativní způsoby prevence a léčby. V roce 2005 jsem navštevovala a ukončila základní masérský kurz(sportovní a rekondiční masáž) a poté jsem začala profesionálně masírovat.

Další vzdělávání - baňková masáž rok 2006

- reflexní terapie

- lymfatické masáže

- aromaterapie

- fonoforéza 2008

Čím dál více jsem si uvědomovala jak zásadní vliv má průběh těhotenství, porodu a ranného poporodního období na ženu i její dítě a tak jsem se rozhodla stát se dulou (kurz rok 2006). Od podzimu 2008 nabízím také pro rodiče lekce babymasáží podle Jany Hašplové.

- setkání s biosyntézou rok 2009

- úvodní víkend Alpha nursing (ranná péče o miminko, prevence ranných vývojových poruch) rok 2011

- úvod do body-psychoterapie rok 2011

Od podzimu roku 2011 - 2017 jsem absolvovala výcvik v biodynamické psychoterapii  - Body-psychoterapie podle Gerdy Boyesen.